O nas

Marka TJW powstała w wyniku połączenia pasji, pracy i wieloletniego doświadczenia  w hodowli i żywieniu zwierząt.  Zajmujemy się  produkcją mieszanek i suplementów diety dla zwierząt. Produkty marki TJW w trakcie opracowywania i wdrażania do sprzedaży są pod kontrolą własnego gabinetu weterynaryjnego, który gwarantuje ich zgodność ze wszystkimi przepisami i normami żywienia.

Inspiracją dla powstania mieszanek w formie granulatów i mikrogranulatów były na początku Belgijskie produkty w formie granulatów. Podążając tą drogą dotarliśmy do wielu ciekawych źródeł wiedzy i zdobyliśmy  dużo informacji na temat uzupełniania i suplementacji diety gołębi. Udało nam się  stworzyć i wprowadzić na rynek produkty, które zdecydowanie są w stanie pomóc i uprościć zadania postawione przez hodowców. Należy pamiętać, że nasze produkty zawierają wiele składników  i wiele mogę pomóc, ale nie można zapomnieć, że podstawę dobrego żywienia gołębi stanowią dobrej jakości mieszanki ziaren.

Produkty TJW zostały zaprojektowane żeby spełniać określone cele:

  • Ułatwienie i uproszczenie żywienia – dużo łatwiej jest podać jeden lub dwa produkty i wymieszać je z mieszanką ziaren oraz kontrolować jej spożycie i równomierne pobranie. Dodatkowo unikamy tu faktu podawania dużej ilości bardzo drogich  dodatków i suplementów do wody co nieraz jest bardzo kłopotliwe (nie wszystkie produkty można łączyć dodając je do wody).
  • Podwyższenie statusu zdrowotnego hodowli – unikalna formuła dodatków zapewnia możliwie najwyższy status zdrowotny. Zastosowanie naturalnych preparatów min. przeciw grzybicowych , adeno, kokcydiozie oraz innym patogenom pozwala na utrzymanie stada w najlepszym zdrowiu i formie.
  • Obniżenie kosztów żywienia – nasze mieszanki zawierają wszystkie niezbędne składniki: witaminy, mikro i makroelementy, a forma mikorgranulatu daje tą pewność, że  nasze gołębie pobiorą wszystkie te składniki i żadne nie zostaną pominięte.
  • Zbilansowanie diety w każdym okresie hodowli i lotowania poprzez dobór odpowiednich poziomów aminokwasów oraz ich zwiększona dostępność dla organizmu, przy użyciu wysoko strawnych surowców pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów na każdym etapie.
  • Zabezpieczenie mieszanek ziaren –  każda z naszych mieszanek zawiera najwyższej klasy preparat przeciw mykotoksynom, eliminuje to praktycznie w całości możliwość wtórnego zakażenia organizmu metabolitami i toksynami pochodzącymi z zewnątrz.
  • Szybszy, sprawniejszy i zdrowszy odchów młodych – surowce w postaci mikrogranulatu są obrobione termicznie i ciśnieniowo dzięki czemu składniki pokarmowe są dużo bardziej strawne i przyswajalne dla organizmu.
  • Kontrola świeżości pokarmu  i higiena – forma mikrogranulatu produktów TJW pozwala łatwiej kontrolować świeżość podanej paszy, jak również ułatwia jej sprzątanie, co znacznie podnosi poziom higieny w naszych gołębnikach sprzyjający zdrowiu i dobrej formie naszych gołębi
  • Wyeliminowanie w dużej części niepotrzebnych i zbędnych suplementów diety i dodatków

 

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.